Pedikúra

Neváhejte mě navštívit při jakýchkoliv potížích, bolestech nebo jen z důvodu kosmetických úprav Vašich nohou. Vše s Vámi rádi probereme a nalezneme to nejlepší řešení. Věříme, že Vám naše služby v oblasti pedikúry pomohou.

V salonu budete přibližně 1 hodinu. Nohy Vám vykoupeme ve změkčovací a dezinfekční lázni, následně skalpelem a pilníkem očistíme zrohovatělou kůži na patách a všechny otlaky u palců nebo na bříškách pod prsty. Potom upravíme nehty a kůžičku kolem nich.

Ošetříme Vám kuří oka, zarůstající nehty nebo jiné poškození kůže a nehtů.

Nohy ošetříme speciálním krémem, vždy určeným přesně na konkrétní problém Vašich nohou (potivé nohy, tvrdé paty, nadměrně suchá kůže atd.). Pomůžeme se zarůstajícími nehty. Aby Vaše nohy byly ještě krásnější nabízíme lakování nehtů na nohou. 

Používáme kvalitní léčebnou bylinnou kosmetiku známých českých značek. Většina našich spokojených zákazníků si od nás kupuje zkušební vzorek pro domácí použití. 

Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. 

Každý den ujdeme přibližně 6-8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že  pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné peče praská. Dalším faktorem, který ovlivňuje naše nohy je genetické zatížení. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. V případě zanedbáni těchto problémů může dojít k bolestem kloubů dolních končetin a páteře. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.

Kontaktní informace

Ludmila Wipplingerová
Dukelská 145
Třeboň I
379 02
Česká republika
IČ:
DIČ
N 49°0.35552', E 14°46.25645'

Provozní doba

  • Na každou návštěvu je nutné se předem telefonicky či mailem objednat!
  • V případě zájmu se lze domluvit i na sobotu.

Máte-li jakékoliv dotazy, či se chcete objednat je tu pro Vás Kontakt