Pedikúra

 

           Nohy nás nosí celý život...

Každý den ujdeme přibližně 6-8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že  pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné peče praská. Dalším faktorem, který ovlivňuje naše nohy je genetické zatížení. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. V případě zanedbáni těchto problémů může dojít k bolestem kloubů dolních končetin a páteře.

Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.

V salonu budete přibližně 1 hodinu. Nohy Vám vykoupeme ve změkčovací a dezinfekční lázni, následně skalpelem a pilníkem očistíme zrohovatělou kůži na patách a všechny otlaky u palců nebo na bříškách pod prsty. Potom upravíme nehty a kůžičku kolem nich.

Ošetření kuřích ok, zarůstajících nehtů a jiných poškození

  • Nohy ošetříme speciálním krémem, vždy určeným přesně na konkrétní problém Vašich nohou (potivé nohy, tvrdé paty, nadměrně suchá kůže atd.).
     
  • Pomůžeme se zarůstajícími nehty.
     
  • Používáme kvalitní léčebnou bylinnou kosmetiku známých českých značek. Většina našich spokojených zákazníků si od nás kupuje zkušební vzorek pro domácí použití. 
     
  • Aby Vaše nohy byly ještě krásnější nabízíme lakování nehtů na nohou. 

Dopřejte si svou necelou hodinu péče

Zavolejte mi nebo napište SMS a domluvíme se na termínu +420 605 938 446

Neváhejte mě navštívit při jakýchkoliv potížích, bolestech nebo jen z důvodu kosmetických úprav Vašich nohou. Vše s Vámi rádi probereme a nalezneme to nejlepší řešení. Věříme, že Vám naše služby v oblasti pedikúry pomohou.

Kontaktní informace

Ludmila Wipplingerová
Dukelská 145
Třeboň I
379 02
Česká republika

IČO: 60657341

 +420 605 938 446
 wipplingerova@email.cz

Provozní doba

Na každou návštěvu je nutné se předem objednat! Preferuji telefonické objednání či SMS.

V případě zájmu se lze domluvit i na sobotu.

Máte-li jakékoliv dotazy, či se chcete objednat, zavolejte mi či napište.