Manikúra

Při péči o přírodní nehty je potřeba alespoň 1x měsíčně odborně upravit kůžičku kolem nehtů, vypilovat nehty a nanést výživné krémy a regenerační oleje, aby Vaše ruce byly dokonalé.

Ruku Vám lehce namasíruji speciálním krémem pro uvolnění svalů. Úpravou nehtů a přeleštěním pak dochází k masáži nehtových lůžek. 

Kosmetika, kterou používám je velice uznávaná a jedna z nejkvalitnějších. Používám osvědčené krémy, pilníky, oleje a laky na nehty. Díky profesionálním přípravkům budou Vaše ruce skvěle vypadat.

P- Shine manikúra

P-Shine japonská manikúra je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P-Shinu je leštění nehtů. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka, které se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. Neobsahují žádné syntetické chemikálie a jsou založeny pouze na přírodní bázi.

Zpevnění přírodních nehtů 

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí zpevnění přírodních nehtů speciálním výživovým a vytvrzujícím lakem.

Aroma parafínový zábal na ruce

Zábal slouží k zvláčnění pokožky, prokrvení a pomáhá i při revmatickém postižení malých kloubů.

Kontaktní informace

Ludmila Wipplingerová
Dukelská 145
Třeboň I
379 02
Česká republika
IČ:
DIČ
N 49°0.35552', E 14°46.25645'

Provozní doba

  • Na každou návštěvu je nutné se předem telefonicky či mailem objednat!
  • V případě zájmu se lze domluvit i na sobotu.

Máte-li jakékoliv dotazy, či se chcete objednat je tu pro Vás Kontakt